JobZZ.ro

Companie varstnica deplasabila, 8 ore/ zi – sector 2

4.000 LEI
ID 879115
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Asistență socială,    Au pair / Babysitter / Curăţenie,    Prestări servicii,    Alt domeniu

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level

duplicate
1

*Agentia noastra nu percepe comision candidatilor.

Program de lucru: 8 – 9 ore/zi, 5 zile/ saptamana
Locatie job: Floreasca, sector 2
Salariul oferit: 3500 - 4000 lei/ luna
Descrierea jobului: responsabilitatile tale includ activitati de companie si ingrijire varstnica deplasabila.
Candidatul ideal pentru aceasta oferta este o persoana cu experienta anterioara in ingrijirea varstnicilor, blanda, cu rabdare.

Te intereseaza si doresti detalii suplimentare despre acest post sau alte job-uri disponibile?
Telefon: 0764.03.03.09 Ne gasesti de Luni pana Vineri, in intervalul 10:00 – 18:00.
Aplica direct: https://newtimes.ro/jobs/companie-varstnica-deplasabila-sector-2/ Aici doar completezi numele si numarul de telefon, urmand sa te contactam in scurt timp.
Facebook: https://www.facebook.com/newtimesrecruitment Da like & follow paginii si vei primi notificari de la noi pentru fiecare nou job disponibil.

Nu este job-ul potrivit pentru tine, dar prietenii tai ar putea fi interesati? Apasa butonul „share” si impreuna putem ajuta pe cineva sa-si gaseasca locul de munca dorit!

Recrutam personal pentru familii particulare: bone, menajere, asistenta varstnici. Program de lucru intern, full-time, supraveghere noapte sau part-time.
Recrutam pentru companii din Bucuresti personal administrativ si personal medical.

Astept cu drag sa ne cunoastem,
Roxana Safta (Iatan)