Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam preparator produse street food pentru un food-truck

Salariu confidenţial
ID 834679
acum 6 zile
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Cerinte:
- experienta pe un post similar
- cunostinte de tehnologie culinara
- cursuri de specialitate ( constituie un avantaj)
- experienta in operarea pe casa de marcat/POS

Responsabilitati:
- deschidere/inchidere food-truck
- asezare vitrine
- sortarea produselor pentru vitrina calda/rece
- prepararea produselor tip street food
- operare pe casa de marcat / POS
- intocmire monetar

► Persoana serioasa, dinamica, sociabila, deschisa
Daca acest job este oportun pentru cariera ta, sau daca cunosti persoane interesate, ne poti transmite CV-ul pe adresa noastra de e-mail : recrutare@terraverde.com.ro.

TERRAVERDE | SC TERRAVERDE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834679