Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam Pedagog After School Liceul Romano-Finlandez

Salariu confidenţial
ID 845678
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerinte:

Experiență in lucrul cu grupuri de copii cu vârste intre 6 si 10 ani;
Deținerea modulului psiho-pedagogic este un avantaj.
Persoana energica, empatica, creativa, comunicativa, organizata;
Aptitudini de lucru in echipa.
Responsabilitati:

Organizare activități educativ-recreative
Susținere elevi la efectuarea temelor
Coordonarea activităților zilnice si supravegherea copiilor de-a lungul tuturor momentelor zilei.
Colaborarea cu cadrele didactice si comunicare susținută cu părinții.
Job Part-time - Program de lucru 13-18.00. Salariu oferit: 1500-1700 lei net in functie de experienta si studii.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de email: recrutare@lrfb.ro