Căutăm Operatori de Interviu de Teren - Door to Door (din Ușă în Ușă/S

ID 877532
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

duplicate

1

???? Căutăm Operatori de Interviu de Teren - Door to Door (din Ușă în Ușă/Stradal) ????

???? Ești comunicativ(ă) și îți place să întâlnești și să asculți alți oameni? Iar pe lângă asta, să faci bani făcând asta? Căutăm operatori de interviu pentru a realiza sondaje pe teren și a colecta informații direct de la sursă - oameni reali!

Ce Vei Face?

- ????‍♂???? Vei merge din ușă în ușă sau vei aborda oamenii pe stradă pentru a realiza interviurile complete în anumite zone specifice din București.
- ???? Sondajele sunt despre obiceiurile de cumpărături de la magazinele de bricolaje, pentru magazinele de bricolaj în București
- ⏱ Fiecare sondaj durează între 12-15 minute, iar plata este pe sondaj realizat complet.

Responsabilitățile Tale:

- ???? Să realizezi numărul de sondaje stabilit și asumat pe fiecare proiect.
- ⌚ Să respecți programul de lucru pentru majoritatea zilelor de proiect, agreate de comun acord.
- ???? Să asiguri calitatea datelor, folosindu-ți abilitățile de comunicare.

Ce Primești?

- ???? Plată corectă pentru fiecare sondaj completat si validat! (un minim de 18 lei per interviu/chestionar de 12-15 minute)
- ???? Training și suport pe tot parcursul proiectului. Coordonatorul, cu o experiență pe teren de peste 15 ani, e gata să te ajute să faci atâția bani cât ai nevoie.
- ???? Un coordonator de proiect ce va fi alături de tine pe teren pe toată perioada colectării de date.
- ???? Dispozitive electronice (tabletă/laptop/etc.) și alte materiale de proiect astfel încât să-ți ușureze treaba.
- ???? Bonus de 50 lei pentru fiecare persoană recomandată de tine, care participă la unul din aceste proiecte și realizează un minim de 45 de chestionare/sondaje în perioada acestui proiect!

Sună Bine?

???? Dacă ești gata să începi această aventură și să faci parte dintr-o echipă dinamică, aplică acum completând formularul de mai jos! Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună!