Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Căutăm editor foto/video si content creator/copywriter

810 EUR
ID 861419
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Agentie de social media marketing isi mareste echipa :

Canditatul ideal

-Cunoștinte în editare foto/video crearea de continut sau copywriter

-Abilitati de creare content si de a folosi hiperlinkuri

-Creativ în exprimare

-Cunoștințe în scrierea textelor pentru social media

-Cunostiinte medii în texte SEO

-Limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

-Crearea de articole pentru social media, newslettere,email,texte landing page-uri, texte SEO site

-Reserch relevent pentru tema textului

-Reserch de cuvinte cheie pentru articolele seo;

-Research de #hastaguri pentru postarile pe social media .

-Optimizarea continutului pentru conversie;

-Traducerea materialelor in engleza;

-Crearea de texte pentru social media.

-Planificarea de postari pentru social media.

-Salarizarea se discuta fata in fata in urma interviului

Asteptăm CV vostru prin site sau pe Whatsapp .

glamsightagency
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861419

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez Lucrator Comercial
Alimentație / Comerț
Salariu: 363 EUR
Acum 36 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam agenti paza
Full time  |  Necalificat  |  Pază și Protecție
Salariu: 2.200 LEI
Acum 47 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Proiectant Mobilier Comercial
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 EUR
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vanzatoare / pregatire comenzi
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Full time  |  Junior/Entry Level / Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări