Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Căutam curieri

3.000 LEI
ID 823608
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Sezonier

Nivel carieră

Fără studii superioare

Partener TAZZ by Emag cu activitate în București incheiem colaborări curieri cu contract individual de muncă (normă întreagă, part-time), PFA si SRL.
Cerințe:
• telefon cu sistem de operare Android/IOS;
• mijloc de transport propriu/închiriat (autoturism, scuter, bicicletă);
• responsabilitate, eficiență maximă, orientare către client
Condiții:
• instruire pentru folosirea aplicației;
• suport tehnic;
• geanta transport
• se acorda incepand cu 15 lei/livrare
• contract de munca 2/4/8 ore /zi
• program flexibil
• Nu se percepe COMISION!
Responsabilități:
• livrarea comenzilor in buna stare si in timp util catre clienti
CONTACT:

cujba george
ID 823608