Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Cautam coleg care să ne ajute cu pregătirea coletelor pentru

2.200 LEI
ID 844589
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Doraly Marketplace este în cautarea unui coleg care să ne ajute cu pregătirea coletelor pentru expediere. Cu sau fără experiență, principalele criterii sunt dorința de învățare și capacitatea de lucru în echipă.

Ne dorim ca noul nostru coleg să fie:

- ordonat; responsabil, onest; punctual;

- harnic, perseverent, serios;

- să fie atent la detalii; să aibă o atenție distributivă;

- să aibă minim studii medii;

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Organizează și utilizează eficient spațiul de depozitare a marfurilor;

- Aranjează marfa pe rafturi;

- Pregătește coletele pentru expediere. Împachetează/ambalează coletele pe baza facturilor și a documentelor de expediere/awb;

- Predă coletele către curieri;

- Se asigură să fie ordine și curățenie în depozit.

- Echipă tânără, mediu de lucru placut

- Locatie: Afumați, Ilfov, Doraly

- Stabilitate. Poziție pe termen lung

- Contract de munca pe perioadă nedeterminată.

Programul de lucru:

Luni-Vineri: 08:00-17:00

Pauza de masă este inclusă în program.

Zile libere de sărbători legale

Alex Irimia
ID 844589