Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Caut colegi pentru a crea jocuri

Salariu confidenţial
ID 835733
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

IT,    Grafică / Webdesign / DTP,    Artă / Entertainment

Tip job

Voluntariat,    Proiect

Nivel carieră

Fără studii superioare

Salut caut colegi pentru o nouă echipă pentru a crea jocuri cu intenția de a crea un studio.
Nu e nevoie de experiență doar de pasiune pentru industrie și specializarea ta.
In cadrul echipei vor fi următoarea responsabilități:
- muzica și sfx
-arta și animații
- coding
Aceasta este o inițiativă proprie pentru a încuraja oameni care își doresc sa intre în industrie sa poată începe de undeva alaturi de mine.
Ideea este de a crea un proiect pe care îl vom lansa și dacă recenzia este buna voi incepe sa creez studio, daca nu poți avea un proiect pe care îl poți trece în cv și care te va ajuta pe viitor.
Dacă ești interesat/ă poți să mă contactezi pentru mai multe informații.