Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Caut coleg pentru postul de Manager de echipa

1.000 EUR
ID 853167
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Management

Cerinte:

Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii.
Se considera avantaj experienta anterioara in industria creditelor de consum.
Program de lucru 8 ore/zi.
Permis de conducere categoria B.
Abilitati de operare PC

Responsabilitati

Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii de Consultanti de Credite.
Instruirea echipei de Consultanti de Credite aflata in subordine in ceea ce priveste activitatea zilnica.
Activitatilor de marketing din zona alocata.
Vizitarea clientilor din portofoliu.
Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei.

Beneficii

Pachet salarial atractiv, format din parte fixa, bonuri de masa si comision lunar in functie de performanta.
Asigurare medicala privata.

Telefon de serviciu, acces la masina de serviciu.

Cadouri aniversare.

Puteti trimite cv-ul pe adresa [email protected] sau ma puteti contacta la numarul 0756072784.