Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casiera minimarket alimentar proximitate sector 4

2.000 LEI
ID 857700
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:

Amabilitatea si capacitatea de a interactiona cu usurinta,cu clientii

Organizare si pastrare a curateniei

Responsabilitati:

Asigura o gestiune corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;

Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului.

Preluarea comenzilor si servirea catre clienti

Aranjarea produselor in vitrine, conform standardelor companiei

Pastrarea curateniei.

Comenzi furnizori.

Beneficii:

Contract de munca 8 ore / zi

Salariul atractiv

Bonus in functie de performanta

Mediu de lucru fara stres

Bonuri de masa

Program de lucru: 1 zi munca cu 2 libere.

Cerem si oferim seriozitate

Contract full-time, pe perioada nedeterminata.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta 0721264499. Nu sunati daca nu sunteti interesati de acest post. Nu are rost sa ne irosim timpul reciproc.

TREIDEOPT LELAHEL META SRL | TREIDEOPT LELAHEL META SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857700