Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casier Part Time Weekend XXXLutz Militari

Salariu confidenţial
ID 822671
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Profil:

Studii medii
Abilităţi bune de comunicare
Cunoştinţe operare computer
Responsabil, amabil, orientat către client
Experienţa în domeniu constituie avantaj
Descrierea jobului

Responsabilităţi:

Scaneaza articolele la casa de marcat
Încasează contravaloarea mărfurilor
Cunoaşte promoţiile

Oferta:
Salariu atractiv
Tichete de masa
Abonament la clinică medicală privată
Transport asigurat de la statia de metrou Păcii la magazin şi retur

Cei interesati sa trimita CV la jobs@xxxlutz.ro

Descrierea companiei

Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională!

Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria.
Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.
În total grupul XXXLutz operează 320 de filiale. 25.700 de angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier.

Lucrează la XXXLutz
XXXLutz oferă de peste 70 de ani locuri de muncă atractive și sigure cu oportunități excelente de promovare și câștig. Peste 25.000 de angajați se dezvoltă zilnic în cele mai variate domenii de activitate și departamente.​

XXXLutz Mobilier
ID 822671