Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casier maket

546 EUR
ID 860820
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Angajam CASIER pentru un market din Militari, BUCURESTI!

Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta pe un post similar, constituie avantaj;
- Orientare spre client si rezolvarea problemelor;
- Punctualitate si dorinta de a lucra in echipa.

Responsabilitati:
- Interactiunea cu clientii;
- Operarea casei de marcat;
- Incasarea banilor si efectuarea rutinelor legate de numerar;
- Colaboreaza cu ceiltati colegi din cadrul magazinului.

Beneficii:
- Salariu de inceput 2200-2300 Ron Net (in mana);
- Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucratoare;
- Program de munca in doua schimburi (marketul este deschis de luni-duminica, intre orele 6-22).
- Cand se lucreaza sambata si duminica, se ofera 2 zile libere in cursul saptamanii;
- Posibilitatea la decont transport;
- Posibilitate de crestere in functie.

Detalii la: 0742.565.886

Gaminvest HR
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860820