Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Carrefour Lujerului angajeaza Manager de Raion

Salariu confidenţial
ID 882290
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Ne completăm echipa din magazinul Carrefour Lujerului cu Manager Brutărie, Cofetărie și Gastronomie!

Descrierea jobului:

Ce ai de facut:

- Să gestionezi și să dezvolți raionul Brutărie, Cofetărie și Gastronomie în vederea atingerii

obiectivelor ︁stabilite;

- Să organizezi și să conduci echipa ta, să te asiguri de respectarea regulilor de merchandising

și a reglementărilor legale;

- Să supraveghezi calitatea produselor expuse în raioane și respectarea normelor de siguranță

alimentară, prin urmărirea termenelor de valabilitate, a calității produselor recepționate, a

normelor de depozitare, a regulilor de igienă, pentru a oferi produse la standardele de calitate și

siguranță Carrefour;

- Să anticipezi, organizezi și planifici activitatea ta, a echipei și timpul de lucru în funcție de

nevoile raioanelor.

Ceea ce oferim:

- Tichete de masă;

- Cupoane de magazin de Paște și Crăciun;

- Abonament medical/Asigurare medicala privata;

- Ajutoare pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);

- Diverse prime;

- Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;

- Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;

- Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Contactează utilizatorul

Carrefour Lujerului angajeaza Manager de Raion
Iulia Ciolan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882290

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Tehnician Ascensoare
Full time  |  Fără studii superioare  |  Cablaje / Automotive
Salariu: 4.500 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Montator Ascensoare
Full time  |  Fără studii superioare  |  Cablaje / Automotive
Salariu: 3.500 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Electrician în Construcții
Full time  |  Fără studii superioare  |  Energetică
Salariu: 6.000 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Instalatori mentenanță și Frigotehniști
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 5.000 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajare Bucatari
Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici