Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Care Direct lucrator depozit

Salariu confidenţial
ID 810994
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal
Candidatul ideal:
• disciplina, rigurozitate, seriozitate, meticulozitate
• de preferat experienta pe un post similar
• punctualitate si implicare
• persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor
• capacitatea de planificare si organizare a activitatii
• abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
• aptitudini de invatare rapida
• spirit de observatie dezvoltat
• disponibilitate de a desfasura activitati in ritm alert si care presupun effort fizic mediu

Descrierea jobului
Descrierea activitatii
• participa la operatiuni de incarcare / descarcare si receptie cantitativa si calitativa a marfii
• introduce produse in pachete, conform comenzilor primite
• pregateste coletele de marfa in vederea livrarii
• eticheteaza produsele si coletele
• realizeaza norma individuala de pachete pe zi
• asigura curatenia la masa de lucru si in depozit.
• repartizeaza si ordoneaza corect produsele din depozit, pe baza indicatiilor oferite de coordonatorul de activitate
• participa la inventarele periodice, sub coordonarea responsabilului de depozit
• asigura securitatea si integritatea produselor
Descrierea companiei
Care Direct este o companie care deruleaza programe educationale ce au ca obiectiv informarea familiilor cu copii referitor la produse si servicii utile si de calitate. Compania desfasoara acest tip de activitati in Romania de peste 20 ani.

Care Direct
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 810994