JobZZ.ro

Bucatar sef tura - Restaurant Sergiana Brasov

Salariu confidenţial
ID 877708
acum 2 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Restaurant Sergiana angajeaza Bucatar Sef tura -
RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:
- Verificarea stării de curățenie în bucătărie, anexe, spatii de depozitare;
- Verificarea produselor preparate în bucătărie: calitativ, cantitativ si estetic;
- Verificarea respectării normelor igienico-sanitare în bucătărie;
- Stabilirea necesarului de materii prime si auxiliare, comanda si recepția acestora.

CERINȚELE POSTULUI:
- Experiență într-un post similar;
- Diplomă de calificare în domeniu;
- Abilități foarte bune de comunicare;
- Persoana responsabilă, organizată, cu inițiativă.

Pe langa salariu, noi iti oferim:
- Bonuri de masa;
- Spor de fidelitate;
- Card de sănătate la o clinică privată.

Asteptam cv-ul dumneavoastra.