Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bucatar Sef - coordonator bucatarie restaurant

Salariu confidenţial
ID 827879
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

St. Patrick Irish Pub angajeaza bucatar sef, coordonator bucatarie restaurant !

Cerințe:

• Diploma de calificare in domeniu,

• Spirit organizatoric, spirit de echipa,

• Atitudine pozitiva si concilianta in relația cu colegii,

• Persoana cu spirit constructiv, flexibil. Descrierea postului:

• Coordonează echipa din bucătărie in vederea pregătirii meniului.

• Respecta meniul existent si contribuie la îmbunătățirea lui, împreuna cu managementul firmei.

• Verifica fiecare preparat, din punct de vedere calitativ si cantitativ.

• Respecta toate normele de igiena in cadrul tuturor activităților din bucătărie.

• Întocmește fisele de necesar marfa.

• Respectarea timpilor de execuție al tuturor preparatelor din meniu.

• Menține standardele de păstrare si depozitare ale produselor alimentare si ale celor de curățenie, conform planului HACCP instituit in cadrul locației.

• Responsabil de respectarea standardelor de calitate, siguranța si protecția muncii, conform normelor legislative in vigoare.

Oferim:

• Program de lucru 2 zile cu 2 zile (2 libere, 2 la munca)

• Salariul se discuta la interviu • Mediu de lucru plăcut Va rog sa aplicati cu cv! Pentru alte informatii va rugam sa sunati la numarul de contact: 0755110008

St Patrick
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827879