Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Bucatar pentru Gradinita si Scoala

Salariu confidenţial
ID 838204
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajăm BUCĂTAR cu experiență în grădiniță sau școală!

CERINȚE
- experiență într-un post similar constituie un avantaj
- calificare pentru postul de bucătar
- persoană responsabilă, organizată
- să cunoască condițiile igienico-sanitare și fluxul alimentelor

RESPONSABILITĂȚI
- pregateste masa pentru copii, în funcție de numărul de persoane prezente;
- are obligația să cunoască și să respecte întocmai meniul stabilit
- se implică în îmbunătățirea meniului, atunci când i se cere acest lucru;
- respectă întocmai rețetarul produselor pregătite zilnic;
- asigură întreținerea echipamentului de muncă, astfel încât acesta să fie permanent într-o stare perfectă de curățenie.