Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Biz Ambassador SRL angajeaza soferi

3.700 LEI
ID 882386
acum 10 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Tip job

Full time

duplicate

1

Descrierea jobului
Responsabilități:
Asigură încărcarea și/sau descărcarea corespunzătoare a mărfurilor în/din vehicul; Transporta marfa în baza documentelor însoțitoare (facturi fiscale, avize ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de însoțire a mărfii, etc.); Livrează comenzile conform programului de distribuție/orarului stabilit împreună cu managerul de vânzări zonal; Respectă ruta de livrări decisă de managerul de vânzări zonal; Participă la recepția mărfurilor livrate, preia si transmite superiorilor eventualele diferențe; Verifică și pregătește autovehiculul pentru fiecare cursă; Colaborează cu managerul de vânzări zonal pentru a asigura un flux de lucru eficient și o distribuție corectă a mărfurilor.

Contactează utilizatorul

Biz Ambassador SRL angajeaza soferi
Gabriel
ID 882386

Anunțuri similare

ELECTRIC OVI CONSTRUCT SRL angajeaza muncitori necalificati
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 3.700 LEI
Acum 53 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Asistent Vanzari
Full time  |  Necalificat  |  Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 5 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajăm ajutor de shaormar fără experiență
Full time  |  Student / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Biz Ambassador SRL angajeaza femeie de serviciu
Full time  |  Necalificat  |  Producție
Salariu: 3.700 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Consilier de Vanzări Tamplarie PVC B2B pentru Franta și Belgia
Full time  |  Mid-Level  |  Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 12 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici