Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Biz Ambassador SRL angajeaza femeie de serviciu

3.700 LEI
ID 882385
acum 10 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

Compania noastră caută o persoană responsabilă și harnică pentru poziția de Femeie de serviciu. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și îți place să ai grijă de curățenia și ordinea spațiilor, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:
Curățarea și întreținerea birourilor, holurilor, grupurilor sanitare și altor spații desemnate;
Colectarea gunoiului și gestionarea corectă a deșeurilor conform regulamentelor interne;
Asigurarea unui mediu de lucru curat și plăcut pentru angajați și clienți;
Oferim:
Salariu atractiv și motivant;
Tichete cadou de sărbători;
Prime de Crăciun, Paște;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Transport asigurat;
Mediu de lucru curat, la standarde occidentale.
Cerințe:
Stare bună de sănătate;
Disponibilitate de a lucra pe schimburi;
Disponibilitatea de a învața lucruri noi;

Contactează utilizatorul

Gabriel
ID 882385