Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistenta Marketing cu atribuții Sales Manager

2.480 LEI
ID 815726
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma Irlandeză S.C. Octopuss srl angajează Asistenta Marketing cu atribuții Sales Manager .

Salariu net 2480 Ron.

Descriere

Responsabilitati

Conduce si coordonează punctul de lucru.
• Experienta in marketing online ;
• Cunoasterea mediilor sociale online (Facebook, Google, etc.),
• Experienta in derularea campanii PPC in Google Adwords si Facebook;
• Cunostinte despre piata e-commerce din Romania și Europa.
• Experienta minima de lucru cu platformele de email marketing;
• Cunostinte despre SEO si SEM
Cerinte
• Propune si implementeaza campanii de marketing online: campanii PPC (Adwords si Facebook)
• Administreaza si optimizeaza campaniile in derulare;
• Optimizeaza si valorifica bugetul destinat promovarii online;
• Realizeaza concepte creative pentru promotiile derulate;