Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistenta manager / Secretara

750 LEI
ID 812651
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Rog whatsapp pt alte detalii.
De preferat CV pe mail/whatsapp

Cerințe:

De preferat experienta min 3 luni
Sau se efectuează un training 2 sapt, opțional, la decizia angajatorului.

Rezistenta la stres

Spirit negociator si asumat

Persoana calma, educata, respectuoasa, onesta, responsabilă

Absolvire min 12 clase

Program flexibil necesar zilnic la telefon /email/whatsapp.
Zilnic volum efectiv de lucru cca 1-2h fara program fix.

Posibilitate negociere salariu dupa constatarea rezultatelor pozitive din primele 6 luni

Avansare pe post de Manager dupa 12 luni, in functie de aportul evolutiv adus firmei prin rezultate.

Bonusuri de performanta anual

Decontare consumabile, curierat, transport in folosul firmei

Responsabilități:

Corespondenta documente de la si catre parteneri

Incheiere si negociere parteneriate/comenzi /colaborări prin email/tel/whatsapp /curier /posta ,la decizia superiorului

Facturare in Smartbill, emitere avize

Avantaj Gestionare platforma Bursa de transport

Centralizare documente transport, taxe, roviniete, asigurari, peaje etc.

Evidente consum carburant, cheltuieli, achizitii

Monitorizare soferi camioane la cerere, identificarea celei mai scurte rute pentru destinație.

Evidenta documentelor de achizitii, stoc si transport.