Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Asistent Medical Policlinica ambulator și spitalizare de zi

Salariu confidenţial
ID 771151
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Principalele responsabilitati:

Desfasurarea activitatii conform pregatirii, competentelor si specializarilor detinute;

Respectarea codului de deontologie profesionala.

Studii de specialitate - post-liceala sau facultate;

Experienta intr-o pozitie similara contrituie un avantaj;

Prezenta agreabila, amabila, politicoasa si prompta, orientata spre nevoile pacientilor;

Abilitati de comunicare foarte bune si spirit de lucru in echipa;

Cunostinte operare PC (Word, Excel, e-mail, Internet);