Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Marketing și Publicitate cu experiența - REMOTE

707 EUR
ID 849585
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață,    Publicitate

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level,    Student

Limbi străine
Germană

Căutăm un absolvent marketing pentru a ne ajuta ca brandul nostru sa devină mai cunoscut la nivel național.

Responsabilitățile postului:

Cercetarea pieței si a mediului de afaceri în domeniu nostru HR;
Realizarea si implementarea mixului de marketing conform strategiei companiei;
Utilizarea tuturor mijloacelor de branding pentru dezvoltarea si consolidarea brandului companiei;
Realizarea si gestionarea campaniilor de online marketing: Facebook, LinkedIn, Xing, Twitter, Instagram, Tik-Tok;