Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Marketing cu atribuții de Sales manager.

2.480 LEI
ID 814885
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Banca Filipini S.C. GESTIMM SRL

Descriere

Suntem in cautarea unei persoane experimentate, orientate catre reusita si catre progres!

Salariu net 2480 Ron lunar.

Experienta minim 2 ani pe un post similar.
Experienta dovedita .
Candidații fără experiență sunt rugați să nu acceseze.

O persoana creativa, fara trac in a vorbi in public, cu mult entuziasm si cu pasiune pentru comunicare, atunci te asteptam in echipa noastra!

Ce ne dorim de la candidat.

Sa conducă și sa coordoneze punctul de lucru.

Sa contribuie la dezvoltarea proiectelor noastre.

Ca experienta sa in domeniu sa isi spuna cuvantul in lucrul cu oamenii;

Sa ajute la conceperea materialelor, livrarea acestora si masurarea impactului asupra colegilor;

Descrierea jobului

Cum va arăta ziua de lucru

Va identifica nevoile de training;

Va livra programe personalizate de cursuri;

Va aduce propuneri pentru administrarea programului de training;

Va elabora materialele de training;

Va gestiona procese de instruire pe anumite teme;

Va evalua participantii la cursuri;

Va participa la dezvoltarea platformei de e-learning prin crearea de cursuri in functie de nevoile identificate;

Va planifica si sustine training-uri pentru colegii noi din companie;

Va centraliza si raporta activitatea desfasurata in timpul training-ului;

Va genera si interpreta rapoarte legate de dezvoltarea programului de training;

Entry-Level (< 2 ani)

Departament

Educatie / Training /

Beneficii

Program Luni-Vineri, in intervalul 09:00-18:00;

Abonament medical la clinica privata

Abonament Live Streaming Fitness Yump;

Pachet competitiv care cuprinde bonusuri lunare de performanta;

Training-uri de start-up platite de companie si training-uri ocazionale de dezvoltare profesionala;

Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

Experienta

Punem accent pe dezvoltare, de aceea inca din primele saptamani vom cere feedback legat de activitatea candidatului. Managerii si colegii vor oferi mereu suportul de care este nevoie si va avea satisfactia ca a contribuit la rezultatele echipei.

Candidatul trebuie să trimită CV in limba romana în format PDF pe email sau Wathsap.

Banca Filippini GESTIMM SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814885