Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Manager Vanzari

3.000 LEI
ID 855519
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Daca esti pasionat de domeniul vanzarilor si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica, la noi e locul potrivit.
Tot ce ne dorim din partea ta este implicare, seriozitate si punctualitate!
Noi iti oferim in schimb un mediu de lucru placut (sector 6, vis-a-vis de metrou Politehnica), salariu fix si comisioane din vanzari!
Daca nu ai experienta in domeniu, nu e nicio problema. Iti oferim training!

Cerinte:
-abilitati de comunicare, relationare, negociere si prezentare
-flexibiliate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa
-capacitatea de a asimula usor cunostinte noi
-experienta in vanzari (constituie un avantaj)

Descrierea jobului:
-prospectarea pietei
-stabilirea intalnirilor cu potentialii client
-elaboreaza oferte catre client
-mentine legatura cu clientii
-implicarea active in promovarea produselor si serviciilor companiei

Beneficii:
-salariu fix + comision din incasari
-training de vanzari
-posibilitatea de promovare