Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent manager/ asistent vanzari

3.000 LEI
ID 865487
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Ce oferim

Pachet salarial atractiv, INCEPAND CU 300O RON si program flexibil
Pachet de reduceri si plata in rate a vacantelor
Training conform nivelului de instruire
Suport constant al echipei
Laptop, telefon
Colectiv tanar, prietenos si foarte dinamic
Posibilitate reala de dezvoltare

Despre Rol:

Sustine prin activitatile sale diverse operatiuni de mentinere si dezvoltare a relatiei cu clienti persoane juridice.

Responsabilitati:

Vei gestiona sarcinile administrative si de secretariat ale departamentului de vanzari
Mentinereaa comunicarii cu clientii corporati este foarte importanta pentru noi, la fel si bazele de date legate de acestia.
Va stabili diverse intalniri pentru membrii echipei de vanzari

Candidatul ideal:

Comunicativ, deschis si dornic sa invete si sa performeze alaturi de o echipa exceptionala
Discurs logic si cursiv
Studii medii, studiile superioare pot fi considerate un avantaj
Utilizare computer pachet Office, Excel
Industry
Leisure, Travel & Tourism
Employment Type
Full-time

CV la : [email protected]