JobZZ.ro

Asistent Manager

Salariu confidenţial
ID 877245
acum 6 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Română,    Engleză

Candidatul Ideal
- Studii superioare în domeniul economic, tehnic sau similar;
- Experiență într-un post similar;
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu sau avansat;
- Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, internet, e-mail);
- Abilități de comunicare, negociere, planificare și organizare;
- Spirit de echipă, inițiativă, flexibilitate și adaptabilitate;
- Permis de conducere categoria B
Descrierea jobului
- Asistă managerul în coordonarea și monitorizarea activităților de achiziție, aprovizionare și gestiune a materiilor prime necesare pentru producția de reclame luminoase;
- Asigură legătura cu furnizorii și clienții, întocmește și urmărește documentele aferente (comenzi, facturi, contracte, etc.);
- Gestionează stocurile de materiale și echipamente, efectuează inventarierea periodică și raportează eventualele nereguli;
- Organizează și supraveghează transportul și livrarea produselor finite către clienți, în conformitate cu termenele și condițiile stabilite;
- Răspunde la solicitările și reclamațiile clienților, oferă informații și soluții adecvate;
- Participă la întocmirea și actualizarea bugetului, a rapoartelor și a analizelor financiare.
Beneficii:
- Salariu motivant, în funcție de performanță;
- Bonusuri și prime în funcție de realizarea obiectivelor;
- Mediu de lucru profesionist și dinamic;
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
La noi, vei avea oportunitatea să lucrezi cu o echipă de profesioniști, să folosești cele mai noi tehnologii și să contribui la proiecte interesante și provocatoare. Iți oferim un mediu de lucru plăcut, flexibil și stimulativ, unde îți poți dezvolta abilitățile și cariera. Dacă vrei să faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tău pe e-mail a t a i c h e m i c a l s # y a h o o . c o m și hai să ne cunoaștem!