Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 836262
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Dezvoltator imobiliar angajeaza Asistent Manager .

Cerinte:

-Experienta intr-o pozitie similara de minim un an;
-Abilitati foarte bune de comunicare si organizare;
-Persoana responsabila, diplomata, amabila si pozitiva;
-Prezenta de spirit, proactivitate si atentie distributiva;
-Cunostinte foarte bune de Microsoft(Word,Excel,etc.);

Responsabilitati secretariat-administrative:

-Mentinerea evidentei stocului de materiale birotice si papetarie;
-Desfasurarea de servicii de protocol si monitorizarea stocului pentru protocol;
-Redactează coresponden a de protocol/oferte la standarde de calitate care să asigure imaginea pozitivă a firmei
-Urmăre te continuitatea coresponden ei desfă urate
-Arhivează corespondenta pe criterii care să permită o identificare eficace si acces rapid la informatii
-Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, e-mail.

Locatie : in zona metrou Mihai Bravu.

Salariu atractiv,

Program de lucru : Luni-Vineri orele 9-17.

Mihaela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836262