Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 825540
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Tip job

Part time,    Full time

Limbi străine

Italiană

Îți place să te afirmi și nu renunți ușor? Atunci te așteptăm in echipa noastră!

✅Candidatul ideal

Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica
Cunoaște limba italiana și engleza la un nivel avansat!
Aptitudini de a lucra în pachetul Microsoft Office Capacitatea de a lucra sub stres
Abilitatea de a lucra si de a pastra date si informatii confidentiale
Avantaj daca se cunoaste nivel incepator AutoCad 2D
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica, organizata, sociabila, punctuala si corecta

➡️ Descrierea jobului

Participa la unele intalniri cu clienții impreuna cu Managerul General
Redacteaza documente, emite documente oficiale în numele companiei
Se asigura de comunicarea eficienta cu clienții si furnizori companiei, menține legătura cu aceștia
Caută pe diverse canale noi clienți dar și noi furnizori
Face cercetare pe piata de profil
Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si a situatiilor solicitate
Avand in vedere ca este un job in care se intra in contact cu clientii firmei se cere tinuta îngrijită!

✅ Beneficii

Stabilitate intr-un job ce confera multe abilitati pentru dezvoltare.
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica și unită
Program luni-vineri - 9. 30- 18. 30 (1h pauza)
Zona sediu: Aurel Vlaicu - Nicolae Caramfil