Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ajutor gestionar cu atributii de sofer

Salariu confidenţial
ID 861317
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Beijer Ref Romania este o companie cu capital suedez, lider european in distributia de echipamente si materiale frigorifice

Pentru depozitul Bucuresti se cauta Asistent gestionar cu atributii de sofer

Responsabilitatile acestuia sunt:

Livrari marfa:

-livrare marfa in Bucuresti si imprejurimi

-descarcarea si incarcarea marfii din/in mijloacele de transport;

Activitati depozit:

-operatiuni de manipulare, sortare, aranjare marfa in depozit

-pregatire comenzi conform documentelor

-pregatirea coletelor (impachetare, sigilare, infoliere) pentru expeditiile zilnice, transportatori sau curier, conform documente

-colaborarea in cadrul activitatilor din depozit

-pastrarea ordinii si curateniei in depozit si zonele adiacente;

Cerinte:

-permis categoria B obligatoriu, experienta conducere camioneta 3,5 tone reprezinta un avantaj

-persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa

-disponibilitate la efort fizic mediu

-fara antecedente penale

-atentie la detalii (diferentierea sortimentelor)

-preferabil minima experienta intr-un depozit

Se ofera pachet salarial avantajos si tichete de masa.

Alexandru Hamzu
ID 861317