Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales B

Salariu confidenţial
ID 818656
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Tip job

Part time

Nivel carieră

Mid-Level

Ne marim echipa si cautam 3 colegi cu Experienta in vanzari / formare profesionala adulti, pentru departamentul de cursuri, workshopuri si conferinte al firmei.

Denumirea postului
Asistent Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales
Bucuresti

Calitatile pe care ni le dorim in echipa noastra:
• Dorinta de a avansa
• Organizare
• Deschidere catre clienti
• Pasiune
• Corectitudine
• Entuziasm

Descrierea jobului
Responsabilitati:
* Promovarea cursurilor, workshopurilor si conferintelor organizate de catre companie;
* Oferirea de informatii in relatia directa cu clientul;
* Acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala;
* Inscrierea clientilor la cursurile solicitate;
* Gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor;
* Mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de companie;
* Realizeaza activitati de natura organizatorica interna;

Competente:
• Experienta in vanzari si formare profesionala adulti, reprezinta un avantaj:
• Cunoastrea strategiilor de vanzare, cu preponderenta in mediul on-line;
• Cunoasterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel
• Capacitate de concentrare si organizare;
• Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
• Capacitatea de a lucra in echipa;

Beneficii:
- Mediu de lucru extrem de placut;
- Program flexibil – 70% din activitate se poate realiza din mediul in care va simtiti cel mai confortabil (acasa, in parc)
- Sediu central
- Bonusare permanenta, in urma evaluarii activitatii.
- Evaluare la fiecare 6 luni.

Descrierea companiei
Organizam cursuri de calificare, initiere si perfectionare recunoscute la nivel national si international. autorizate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei prin ANC. La finalul cursului se obtine diploma recunoscuta la nivel national si international.
Lista complete de cursuri si servicii poate fi gasita pe cursuriautorizate.eu

Interesat?

Va rugam sa trimiteti CV la sorescumarius@ymail.com