Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistant Manager

Salariu confidenţial
ID 860923
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Cerinte:

Nivelul studii: superioare
Limba engleză - nivel avansat, cerință obligatorie;
Limba indoneziană, germană, bulgără, spaniolă, reprezintă un avantaj
Tinuta office
Experiența pe poziții asemănătoare constituie un avantaj.
Bune cunoștințe de utilizare PC (Outlook, Excel, Word, Power Point);
Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă;
Persoană sociabilă, atentă la detalii, punctuală;
Capacitate de planificare si prioritizare
Competență de analiză și sinteză a activității;

Responsabilitati:

Urmărește agenda Directorului General;
Asista Directorul General la ședințe de lucru;
La cerea conducerii societății, execută diferite sarcini pentru buna desfășurare a activităților firmei.
După caz, posibilitate de a efectua deplasări in interes de serviciu, atât in tara cat si in străinătate
Răspunde de arhivarea documentelor societății, Efectuează toată planificarea administrativă și logistică a delegațiilor, vizitelor, ședințelor și evenimentelor conexe, interne sau externe, cât și a deplasărilor Directorului General;
Elaborează și redactează documentele, prezentările, rapoartele, corespondența și situațiile cerute de către Directorul General;
Preia corespondența pentru Directorul General;

Oferim:

Program de lucru: 08:30-17:00
Salariu motivant, discutat la interviu
Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
Condiții de lucru optime

alexandra ianas
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860923