Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Arhivist

Salariu confidenţial
ID 863977
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level,    Student

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru poziția de Arhivist, în sediul din com Mogoșoaia, jud. Ilfov.

Profil candidat:

- Absolvent cursuri specializate - Arhivist;

- Studii superioare de licență finalizate;

- Experiență anterioară în domeniul arhivării - la operatori economici prestatatori de servicii arhivistice;

- Permis de conducere;

- Responsabilitate și seriozitate în desfășurarea activităților;

- Atenție la detalii și un bun spirit de observație.

Ocupând această poziție, vei avea în vedere următoarele responsabilități:

- Păstrarea confidențialității informațiilor si a documentelor cu care vei opera;

- Asigurarea securității și integritatea documentelor;

- Preluarea arhivei;

- Identificarea documentelor conform Nomenclatorului Arhivistic;

- Selecționarea documentelor;

- Inventarierea documentelor;

- Constituirea, ordonarea, reorganizarea fondului arhivistic;

- Constituirea dosarelor;

- Numerotarea filelor;

Conditiille de lucru:

- Deplasarea la punctul de lucru situat în com Mogoșoaia, str Ciobanului;

- Program de lucru conform normelor, cu posibilitate de prelungire în funcție de necesitățile proiectului.

Contactează utilizatorul

Arhivist
INTECH SOLUTIONS | INTECH SOLUTIONS
ID 863977