Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Arhitect Junior

Salariu confidenţial
ID 854782
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Umbrella Design – birou de proiectare si arhitectura este in cautare de noi colegi pentru pozitia de Arhitect Junior.

Cerinte:
Student/Absolvent de studii superioare in domeniu;
Experienta de lucru in domeniu 1-3 ani;
Cunostinte de Autocad sau Revit sau Arhicad, SketchUp;
Cunostinte minime ale legislatiei si normelor in vigoare;
Persoana organizata, atenta la detalii si proactiva;
Persoana orientata catre rezultate si creativa;
Dornica de invatare si dezvoltare;

Responsabilitati:
Intocmirea proiectelor tehnice (desen si documentatie);
Intocmirea documentatiei aferente obtinerii de avize si autorizatii;
Mentinerea legaturii cu specialitati si urmarirea santierelor in momentele cheie;
Realizarea de propuneri, prezentari si solutii 3D;

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Mediu de lucru placut, stabil si posibilitatea de dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica;
Dezvoltarea competentelor intr-un mediu care incurajeaza evolutia si performantele;