Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Arhitect junior

Salariu confidenţial
ID 845591
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Căutăm un coleg/colegă absolvent al Facultății de Arhitectură. Ne ocupăm de proiectarea construcțiilor.

Cerințe:

- studii universitare finalizate
- cunostinte de specialitate in proiectare de arhitectura(DTAC, PT, DTOE, DDE)
- cunoastera programelor Autocad, ArchiCAD ALLPLAN FT, Microsoft Office
- cunoasterea programelor 3ds Max/Lumion reprezinta un avantaj
- Experiența minim 2 ani

Responsabilități:

- Desenează, proiectează, redactează proiectele încredințate
- Întocmește documentația de proiectare, privind proiectarea și executarea construcțiilor
- Coordonează activitatea de concepție a designului general în activitatea de proiectare și execuție a elementelor de construcție
- Avizează, verifică, controlează și asigură expertiza tehnică pentru partea de arhitectură a proiectelor
- persoana organizata si punctuala

Nu este necesar deținerea ștampilei.

Program L-V