Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 15 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Anunț de Angajare: Agenți Imobiliari Fără Experiență

5.000 LEI
ID 880549
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Imobiliare

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerințe:
Agent imobiliar fără experiență, dar experiența anterioară în domeniul imobiliar constituie un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.
Cunoașterea limbii engleze la nivel minim intermediar este necesară.
Cunoștințe de operare PC și utilizare a programelor specifice domeniului imobiliar.

Responsabilități:
Identificarea și gestionarea proprietăților disponibile pentru vânzare sau închiriere.
Promovarea ofertelor imobiliare și gestionarea relațiilor cu clienții.
Organizarea și participarea la vizionări și întâlniri cu clienții.
Consilierea clienților în procesul de cumpărare, vânzare sau închiriere a proprietăților.
Întocmirea documentației necesare pentru tranzacțiile imobiliare.

Oferim:
Pachet salarial atractiv, compus din salariu fix și comisioane în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
Mediu de lucru dinamic și suport din partea unei echipe profesioniste.
Acces la o bază de date extinsă și la instrumente moderne de lucru.

Cum să aplici:
Dacă te consideri potrivit pentru acest rol și dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email: [email protected] si pe whatsapp la numarul afisat, cu subiectul „Aplicare Agent Imobiliar – [Numele Tău]”.

Te așteptăm în echipa GREAT IMOB pentru a construi împreună succesul!