Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez sofer categoria B

2.200 LEI
ID 818342
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Transport

Cerinte:

-Carnet de conducere fara incidente cat. B, cu vechime minima 2 ani
-Abilitati de comunicare si relationare
-Varsta minima : 28 ani.
-Cazier judiciar 'curat' !!

Descrierea jobului

• Transporta marfa la clienti, conform rutei stabilite, descarca marfa si incaseaza banii de la clientii care platesc numerar
• Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa, semnand procesul verbal de constatare diferente
• Raspunde pentru efectuarea cursei in conditii optime, de la plecare si pana la sosirea la destinatie
• Respecta procedurile auto de exploatare, procedurile de intretinere si verificare autovehicule valabile in firma.

Draghici Razvan
ID 818342