Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez secretara cabinet de stomatologie

Salariu confidenţial
ID 863766
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Program de munca: 4 zile:Luni, Marti, Miercuri, Vineri ora 12:00-20:00

Candidatul ideal:

Studii medii/superioare;
Experienta intr-un rol similar reprezinta un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Persoana empatica,dinamica, activa;
Atentie la detalii, proactivitate;
Capacitate de planificare si organizare;
Limba engleza-nivel mediu;
Competente MS Office- nivel mediu;
Competente Digitale- nivel mediu.

Descrierea jobului:

Intampinarea pacientilor si a vizitatorilor;
Preluarea apelurilor telefonice i direc ionarea lor în func ie de solicitarea interlocutorului;
Efectuarea programărilor in cadrul cabinetelor clinicii i gestionarea eficientă a circuitului pacien ilor în sala de a teptare;
Efectuarea confirmărilor pentru programările efectuate;
Eviden a fi elor de pacient actualizare, îndosariere;
Realizarea incasarilor, folosirea casei de marcat si intocmirea de facturi.

Cabinet stomatologie Denttal
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863766