Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez ospătar-barista la Pub-Club Nou Centru Vechi

4.000 LEI
ID 854577
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe:
 Experiență în domeniu de minim 1 an - obligatoriu;
 Seriozitate, responsabilitate, punctualitate si să poata lucra în echipă;
 Limba engleză la nivel conversațional - constituie un avantaj.
Beneficii:
 Program de lucru full-time 4 zile/săptămână;
 Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
 Concedii conform legislației;
 Pregătire profesională și oportunițăți de promovare;
 Transport decontat (metrou sau stb);
 Masă asigurată;
 Venit salarial minim 4.000 lei brut.
Responsabilități:
 Întampinarea clienților și preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră eficienta și profesionistă;
 Acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților;
 Cunoașterea meniului astfel încat să poată oferi în orice situație informații competente cu privire la felurile de mâncare și tipurile de băuturi;
 Răspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.
Pentru detalii și alte informații ne puteți contacta la numărul: 0773.806.484

Dumitru Ovidiu
ID 854577