Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Lucrator Comercial La Market EST
Full time  |  Fără studii superioare  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Acum 47 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 18 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum 21 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
JobZZ.ro

Angajez manichiurista

Salariu confidenţial
ID 878333
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Sport / Frumuseţe

Full time

Angajez Manichiuristă, Pedichiuristă

Suntem în căutarea unei manichiuriste și pedichiuriste talentate pentru a se alătura echipei noastre dintr-un salon de înfrumusețare de top. Dacă ai pasiune pentru îngrijirea unghiilor și dorești să lucrezi într-un mediu plin de profesionalism și creativitate, această poziție ar putea fi perfectă pentru tine.

Responsabilități:

Realizarea de manichiuri și pedichiuri de înaltă calitate conform standardelor noastre
Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite tratamente pentru nevoile lor
Menținerea curățeniei și a igienei echipamentelor și a spațiului de lucru
Crearea unui mediu plăcut și relaxant pentru clienți
Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
Pasiune pentru industria frumuseții și pentru tendințele actuale
Atenție la detalii și abilități artistice
Certificare în manichiură și pedichiură reprezintă un avantaj
Beneficiile de a lucra alături de noi includ un mediu de lucru prietenos, oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și posibilitatea de a lucra cu clienți diversificați și de a-ți demonstra creativitatea în fiecare zi.

Dacă ești o persoană entuziastă, dornică să învețe și să evolueze într-o echipă dinamică, te încurajăm să aplici pentru această poziție de manichiuristă, pedichiuristă.

ZONA LUICA SECTOR 4 CONTACT: 0727900826 ADINA