Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajez inginer constructor

Salariu confidenţial
ID 862026
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

SC GENERAL DAR&MADA CONS SRL angajeaza
1 post de inginer constructii civile
Cerinte:
Studii superioare profil constructii
Experienta in executie
Carnet de conducere categoria B
Responsabilitati:
Supravegherea si coordonarea activitatii echipelor de muncitori si subantreprenori;
Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor de constructii;
Urmarirea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
Comenzi de materiale conform bugetului si graficului de executie al proiectului.

Asteptam CV pe adresa de e-mail [email protected]