Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajez Coordonator/Șef echipă de mentenanță - peisagistica

Salariu confidenţial
ID 863906
acum 13 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii,    Management

Full time

Descriere job
Postul de Coordonator/Șef echipă de mentenanță constă în coordonarea unei echipe formate din 2-4 angajați pentru a se realiza lucrările de mentenanță săptămânale pentru lucrările private sau publice – grădini la sol, grădini verticale de exterior sau acoperișuri verzi.
Responsabilități
- Coordonează echipa și realizează programul/traseul de lucru
- Realizează necesarul de echipamente și scule pentru fiecare lucrare
- Supervizează angajații în timpul lucrului și verifică efectuarea corectă a lucrărilor
- Realizează fotografii lucrare și raportează periodic situația vizitelor de mentenanță
- Înregistrează și soluționează independent sesizările Clientului
- Comandă materiale consumabile necesare pentru realizare mentenanță și asigură stocurile necesare
- Întocmește procese verbale la fiecare vizită, verifică acuratețea acestora și le trimite către Superior
Calificări și abilități căutate:
- Experiență minim 2 ani în domeniu
- Minim bacalaureat
- Inițiativă
- Pasiune pentru plante
- Permis de conducere categoria B
- Atitudine pozitivă, orientare către Client
- Atent la detalii
- Abilități de coordonare și formare echipă
- Responsabilitate, punctualitate și capacitate de a se organiza independent
Beneficii
- Salariu conform cu munca depusă
- Flexibilitate – își poate organiza programul de lucru personal
- Colectiv de lucru plăcut
- Bonusuri în funcție de performanță
Cine suntem
Arta Grădinilor (www.artagradinilor.ro) este o companie înființată în 2008. Având o experiență de peste 10 ani pe piața din România oferim soluții complete de peisagistică.
Peisagistică de exterior:
- Spații publice și private – proiectare și execuție
- Grădini verticale
- Acoperișuri verzi
Peisagistică de interior:
- Panouri decorative cu licheni
- Ghivece și plante (naturale, artificiale și stabilizate)