Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez Consilier Piese Auto / Receptioner

3.500 LEI
ID 839035
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Descrierea postului:
• Rceptioner preluare / predare autoturism
• Preluarea solicitarilor clientilor si realizarea ofertelor de piese auto;
• Identificarea pieselor solicitate de clienti in programele originale;
• Transmiterea catre clienti a cotatiei de pret precum si a termenului de livrare;
• Preluarea si inregistrarea comenzilor confirmate de clienti;
• Procesarea comenzilor si urmarirea lor;
• Informarea clientilor cu privire la statusul comenzii

Cerinte minime:
• Minim 2 ani experienta intr-un post similar;
• Cunoasterea programelor originale de identificare a pieselor auto;
• Capacitate de organizare, dinamism;
• Atentie la detalii
• Cunostinte facturare;
• Abilitati de comunicare si negociere;
• Minim studii medii;
• Temeinice cunostinte de operare PC;
• Cunostinte in domeniul auto, legate de tipurile de piese auto si modurilor de functionare ale acestora;

Beneficii:
• Se ofera salariu atractiv;
• Posibilitate de dezvoltare profesionala;
• Colectiv tanar;
• Postul este pentru locatia din str. Drumul Sarii nr.98, Sector 6, Bucuresti
•Program de lucru: Luni - Vineri: 08:00-18:00
•Sambata si Duminica - Timp pentru Odihna

Silviu | Elite Car Service SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839035