Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajez ajutor de bucatar, zona MILITARI - firma de caterinc

3.000 LEI
ID 837091
acum 5 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

CANDIDATUL IDEAL:
Firma noastra de catering cauta un Ajutor Bucatar CU EXPERIENTA, motivat si muncitor, dar care poate veni cu idei de noi preparate sau sugestii pentru a imbunatati preparatele deja existente. Dorim o colaborare pe termen lung.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Programul de lucru va fi de Luni pana Vineri, 6.00-15.00. Responsabilitatile dvs vor fi sa ajutati bucatarul la pregătirea preparatelor din meniu, montarea portiilor de mancare in caserole și la finalul zilei curățenie, iar vinerea curățenia generală, împreuna cu toată echipa.

Salariul net este de 3000 LEI + mancare zilnica (in functie de disponibilitate).

DESCRIEREA COMPANIEI:
Firma este infiintata de 10 ani. Suntem situati in incinta APACA (lângă Afi Mall Cotroceni). AM FUNCTIONAT SI IN PANDEMIE!

Roman Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837091