JobZZ.ro

Angajare lucrator depozit atestat ISCIR

3.400 LEI
ID 881538
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Fără studii superioare

Tipografie din Bucuresti sector 6, zona Valea Cascadelor, angajeaza manipulant autorizat ISCIR in depozit si zona de productie.

 Responsabilitati:

Incarcare si descarcare camioane, cu transpalete electrice

Pregatirea paletilor cu hartie pentru zona de Productie

Pregatire paleti pentru livrare (paletizare colete, infoliere paleti pe masina automata)

Golirea pubelelor cu deseuri de hartie in container automat

Asigurarea curateniei in zona de lucru si a rampelor de deseuri hartie

Disponibilitate pentru lucru in ture. O tura de noapte la 4 saptamani. Ocazional se lucreaza si sambata

Detinerea atestatului de stivuitorist/ experienta de lucru pe reach truck (lame laterale) constituie conditie de angajare

Salariu NET 3400 lei + bonuri de 40 lei pentru fiecare zi lucrata, prime anuale

alex
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881538