Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajare contabil cu experienta

3.000 LEI
ID 807430
acum 6 zile
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Firma din Ploiesti angajeaza in conditii avantajoase contabil sau contabila cu experienta
Cerinte
-studii superioare de specialitate
-experienta in activitate min 2 ani
-cunostinte operare pc
-spirit organizatorit,rigurozitate
-capacitate de respectarea termenelor limita
-capacitate de sinteza,atentie la detaliu
Responsabilitati
-verificarea intocmirii corecte a documentelor primare
-inregistrarea tuturor operatiunilor contabile lunare pana la nivelul de bilant in conformitate cu legislatia in vigoare
-reconcilieri contabile pentru aria sa de activitate
-intocmirea de situatii lunare pentru clienti si furnizori
-corespondenta cu tertii,pentru asigurarea corectitudinii datelor si documentelor transmise
-respectarea termenelor de inchidere lunare
Conditii de lucru
-salariu 3000 lei net
-program de lucru : de luni pana vineri 8-17
Tipul jobului: cu norma intreaga,perioada nedeterminat
telefon:0732871281