Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam WebDesigner WordPress

Salariu confidenţial
ID 820048
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Cautam coleg pentru realizare website-uri in wordpress cu ajutorul builderelor (ex: Elementor) sau from scratch.

Cerinte:
Notiuni css si html
Implementarea layout-urilor in HTML/CSS
Cunoastere MySQL, PHP
Depanarea problemelor in wordpress ce pot aparea din cauza unor conflicte intre plugin-uri, in urma actualizarilor etc.
Daca ai un portofoliu de lucrari pe design ai un avantaj
Responsabilitati:
Proiectarea layout-urilor in functie de cerintele clientlui, cu ajutorul Adobe XD, Photoshop etc.
Implementarea acestora cu ajutorul page builderelor sau din scrach in WordPress.

Job-ul este full time, de luni pana vineri la sediul nostru din Bucuresti!

Pachetul salarial se va stabili in functie de experienta si pregatire.