Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam vopsitor mobilier

2.000 LEI
ID 831932
acum 2 săptămâni
Radauti, Suceava
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cautam un nou coleg care sa ne ajute cu vopsirea elementelor din lemn si MDF pentru mobilier. Punem mare pret pe detaliu si pe executia ingrijita a proiectelor.
Daca esti atent la detalii, ai experienta in domeniu si iti place sa realizezi obiecte de calitate, hai sa ne cunoastem.
Ai ocazia sa te integrezi intr-un colectiv de oameni tineri, talentati si orientati catre o colaborare placuta in mediul de lucru.
Responsabilitati job:
- pregatirea supraferelor pentru vopsire
- finisare prin slefuire si vopsire
- intretinerea sculelor si echipamentelor de vopsit
-seriozitate
-respectarea programului de lucru.
Mai multe detalii la numarul de telefon 0754313482

ionut
ID 831932