Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam vopsitor auto

2.700 LEI
ID 836314
acum 21 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Reprezentanta Di-Bas Auto angajeaza Vopsitor Auto.
Candidatul ideal:
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului
Efectuarea lucrarilor de vopsitorie la autoturismele repartizate.

Beneficii:
Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic;
Venituri legate de performanta ( intre 2700 - 4000 lei net + bonuri masa 15 lei / zi );

Program de lucru:
Luni -Vineri 8.00 - 17.00 ( pauza de masa 12.00 - 13.00 )
Sambata 8.00 - 12.00 ( prezenta doua sambete pe luna )

Punct de lucru:
Sos Fundeni, Nr 260 - 262, Sector 2, Bucuresti

Mihaita Gherghi
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836314