JobZZ.ro

Angajam Vanzator Echipamente Horeca

2.500 LEI
ID 822235
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Candidatul ideal
- Studii medii sau superioare.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Persoana dinamica, organizata, cu bune abilitati de comunicare.
- Cunostinte de operare PC (MS Office).
- Experienta vanzari HoReCa constituie avantaj.

Descrierea jobului
Prezentarea si promovarea produselor si serviciilor firmei.
Preluarea comenzilor de la clienti.
Ofera indrumare clientilor.
Contacteaza noi clienti si prezinta propuneri concrete de colaborare.

Punct de lucru: Soseaua Colentina, Bucuresti
Program de lucru:
Luni - Vineri: 09:00 - 18:00
Sambata: 09:00 - 14:00.

Descrierea companiei
Societatea noastra are ca scop si domeniu de afacere producerea si distribuirea utilajelor alimentare profesionale HoReCa pentru restaurante, catering, fast-food, baruri, cafenele, pizzerii, covrigarii, cofetarii, patiserii, gelaterii, brutarii hoteluri, supermarket-uri, magazine alimentare, carmangerii, macelarii, spalatorii si curatatorii profesionale depozitare si depozitare frigorifica.

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta:
Luni - Vineri: 10:00 - 20:00
Telefon: 0767833847

Gabi
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822235